Mevzuattaki değişiklikleri anlık olarak bülten şeklinde, yorumlarımızı da katarak siz değerli firmalarımızla paylaşıyoruz, paylaşmaya da devam edeceğiz.
Her ayın birinci takvim yaprağında, önceki ayda yapılan mevzuattaki değişiklikleri ve gündemdeki konuları sizlerle toplu olarak paylaştığımız ve de her ay bir konuyu detaylı inceleyip bilgilerinize sunduğumuz CustomsPost’un Temmuz 2023 sayısı yayınlandı.

CustomsPost 2023 Temmuz sayısını okumak için tıklayınız.
 
We instantly share and will be sharing the changes in the legislation in the form of a newsletter, by adding our comments.
We share the changes in the previous month's legislation and the agenda on the first calendar sheet of each month with you, and we will review and present a topic in detail each month as CustomsPost July 2023 is published.

To read CustomsPost in English please click.

BÜLTEN / HABER Üyeliği

Sıkça değişen gümrük ve dış ticaret mevzuatını en güncel kaynaktan takip edin. Mevzuat değişikliklerini çözüm ortaklarımızın işlemlerine özel olarak yorumlayarak sadece ilgili sektörü ilgilendirecek şekilde paylaşıyoruz. Güncellemeleri yakından takip etmek için iletişimde kalın.